1135 Aivo Tamm

1135 Aivo Tamm

Jõhvi vallavalitsuse majandusspetsialist

Ida-Virumaa


Aivo Tamm:  Isamaa on kindlameelne!

Aivo Tamm on 55-aastane kuue lapse isa ja kolme lapselapse vanaisa.

Aivo nimetab end tavaliseks Eesti patrioodiks, kellele on olulised pere, kodu, lapsed, isamaa ja tema rahvas. Isamaaga liitus Tamm 2004. aastal ja ta pole oma valikut kordagi pidanud kahetsema. Aktiivsemalt hakkas ta poliitikaga tegelema 2013. aastal, mil ta adus vajadust muudatuste järele kohaliku omavalitsuse töös.

Tamm ütleb, et teda on isiksusena enim mõjutanud kodu, pere, isamaa armastus ning soov aidata inimesi nende murede ja probleemide lahendamisel.

Miks just Isamaa?

„Isamaa on hoidnud alates erakonna tekkimisest rahvuslik-konservatiivset joont, pööranud suurt tähelepanu lastega perede heaolule. Olles poliitikas, on võimalik Ida-Virumaa probleemidega tegeleda ning neid lahendada,” teab Tamm.

Eelseisvate valimiste olulisemateks teemadeks ongi mehe sõnul lastega perede maksukoormuse alandamine, maksumaksja raha mõttetu põletamise lõpetamine teises pensionisambas ning sajaprotsendilise eestikeelse õppe tagamine riigigümnaasiumites.

„Isamaa võimuses on aidata kaasa väära seisukoha kummutamisele, et on niiöelda päris-Eesti ja on Ida-Virumaa. Tegelikult on Eesti üks ja ainus!” ütleb Tamm.

Aivo Tamm on praegu Jõhvi vallavalitsuse majandusspetsialist.