1106 Andres Kaarmann

1106 Andres Kaarmann

Saue abivallavanem

Harju- ja Raplamaa


Info

Olen igapäevaselt ametis Saue vallas, kus abivallavanemana on minu vastutada hariduse, kultuuri, spordi ning sotsiaal- ja tervishoiu valdkonnad. Eesti ühe suurema ja võimekama valla juhtimine on põnev ja vastutusrikas väljakutse. Omavalitsustööga olen kokku puutunud juba paarkümmend aastat – Loksa linnas ning Kuusalu ja Viimsi valdades. Loksal olen olnud nii volikogu esimees kui linnapea ning Viimsis vallavanem.

Et poliitikas läbi lüüa ja vastu pidada, tuleb olla vormis nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Pean ennast aktiivseks inimeseks ning vabal ajal käin reisimas või matkamas. Füüsiliselt üritan end vormis hoida sporti tehes – mängin korvpalli, jalgpalli ja sulgpalli, sõidan rattaga ning käin jooksmas ja suusatamas. Vaimselt turgutan end mälumängude korraldamisega. Olen seda teinud juba 20 aastat ja täna on minu vedada menukad mälumängusarjad Sauel, Viimsis, Kernus ning Kolgakülas.

E-post: andres.kaarmann@isamaa.ee

Mob: 5112059

Facebooki leht

Mille eest seisan

Kui midagi eraldi tahaksin rõhutada, siis seda, et hindan Eesti elu edendamisel oskust olla inimene. Mõista ja aktsepteerida seda, et nii nagu minul on oma seisukohad, on seda ka kõigil teistel. Lugupidav suhtumine kolleegidesse, aga ka konkurentidesse, peaks olema igale Riigikogusse kandideerivale inimesele elementaarne.