1102 Andres Laisk

1102 Andres Laisk

Saue vallavanem

Harju- ja Raplamaa


Info

Olen olnud Saue vallavanem alates 2009. aastast ning käesolevast aastast ka Harju Omavalitsuste Liidu juhatuse liige. Läbi nende aastate olen muuhulgas aktiivselt toetanud suuremate ja võimekamate omavalitsuste sündi Eestis ning olnud Saue valla poolt algatatud vabatahtliku ühinemise üks eestvedajaid. Usun, et omavalitsustel on oluline roll regionaalpoliitikas ja „ääremaastumise“ ennetamisel. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse eriala ning täiendanud ennast Rootsis. Enne vallavanemaks saamist töötasin finantssektoris ning olen olnud ka eraettevõtja.

E-post: andres.laisk@sauevald.ee

Facebooki leht

Mille eest seisan

Valimiste kontekstis pean oluliseks omavalitsuste õiguskeskkonna ja rahastamise edasisi arenguid ning üldist majanduskeskkonna stabiilsust. Usun, et tugev riik toetub tugevate ja finantsiliselt ning poliitiliselt iseseisvatele omavalitsustele. Inimesena usun positiivsesse rahvuslusse ning sellesse, et sellel ajal kui palju räägitakse, mis kõik võib juhtuda, peab olema ka keegi, kes sel ajal päriselt asju ette võtab ja midagi ära teeb.

Siltide ja loosungite järgi minnes on praeguses maailmas õigele teele sattuda vähetõenäoline. See on nagu paksus udus eessõitva auto piduritulede järgi kraavi kihutamine. Olgu Sul, hea inimene, julgust ise mõelda.