1136 Arno Strauch

1136 Arno Strauch

ettevõtja

Ida-Virumaa


Arno Strauch: Isamaa on ettevõtlik!

4. septembril 1982 sündinud Arno Strauch on aktsiaseltsi Virumaa Metsatööstus tootmisjuht, kes tegeleb ka ise puidutöötlusega eraettevõtjana. Mees on põline sondalane.

Arno on Lüganuse vallavolikogu liige ja kuulub eelmisest aastast Isamaa Erakonda. Teda paremini tundvad inimesed kostavad tema kohta tunnustavalt: “Tõsine Eesti mees!”

Poliitikasse tõi teda loomulik soov muuta koduvalla elu paremaks. Eelkõige on talle oluline pere, kus kasvab kolm last ja teiseks prioriteediks on talle töö.

Miks just Isamaa? Strauch leiab, et Isamaa on ettevõtjasõbralik ja tema isiklik maailmavaade kattub erakonna omaga. Mehe sõnul saabki Eesti elu paremaks muutmisele kaasa aidata sellega, et tuleb toetada ja valida õiget erakonda ning olla ka ise aktiivne.

Ettevõtjana peab ta oluliseks uute töökohtade loomist, majanduse elavdamist ning kodukoha patrioodina mõtleb ta esmalt kodumaakonnale ning Lüganuse vallale.

Üks kindel maailmavaateline veendumus on Strauchil see, et sotsialismi ta ei taha, sest see soodustab ühiskonnas õpitud abitust.