1113 Tanel Ots

1113 Tanel Ots

Saku abivallavanem

Harju- ja Raplamaa


Info

Saku vallas juhtisin valla esinduskogu volikogu esimehena kuni 2017 ja jätkan teisel pool lauda, vallavalitsuses. Olen Saku Priitahtlike Pritsimeeste ühingu asutaja, koos Tõdva ja Kajamaa rahvaga päästsime hävingust muistse hiiemäe ja jaanitulepaiga, Animäe. Kõik meie pere viis last on õppinud Saku vallas, lasteaiast muusikakoolini.

Saku, Kiili, Kohila ja Kose valla külaseltsidega asutasime Nabala Keskkonnakaitse Ühingu, mida olen aastaid vabatahtlikuna juhtinud. Usun, et ka sinu allkiri on 65 000 hulgas, mille Nabala karstiala ja Nõiakaevu toetuseks kogusime – selle võitluse me võitsime.
Harju- ja Raplamaal olen sinu toetust tundnud viimasel viiel aastal, kui aatekaaslastega loodud ühingu Avalikult Rail Balticust ridades oleme seisnud rahvusvahelise suurprojekti läbipaistva ja mõistliku ajamise eest.

Kiili, Rae ja Raasiku valdade rahvaga olen harjunud kohtuma kiriku esindajana enam kui 20 aastat. Selles ametis on kõige köitvamaks sadade perede ja suguvõsadega sündivad taaskohtumised, kui jälle ristimissooviga, laulatusejutuga või ärasaatmise palvega tulete.

Kaitseliidu Harju Malevas olen kaplan. Olla võitluskaaslastega metsalaagris või lippude lehvides rivis, on minu jaoks Eesti kogemine, mille eest tahan surmani seista.

E-post: tanel.ots@sakuvald.ee

Mob: 56 636 400

Facebooki leht