Parempoolsed

Parempoolsed on Isamaa erakonna uus liikmeühendus, mille eesmärk on seista läänelike väärtuste ja parempoolse maailmavaate eest ning astuda vastu äärmuslusele Eesti poliitikas.

Viimase kümnendi poliitilised arengud maailmas ja Eestis on olnud tormilised. Radikaliseerumine nii paremal kui vasakul tiival on tekitanud paljudes inimestes ja riikides segadust. Kahtluse alla on seatud traditsioonilised lääneliku poliitika alusväärtused: inimese vaba otsustusõigus, demokraatlik riigikord, vabaturumajandus jt. Maailmavaateline debatt on asendunud loosunglikkusega ja vastandumisega. Klassikaline parempoolsus on Eestis tegemas vähikäiku ja igapäevasest poliitikast on kadunud selge parempoolne vaade.

Meie missioon on viia debatt õigetesse rööbastesse, mille tulemusena tekib pikem perspektiiv ja vaade Eestile. Millist Eestist me soovime tulevikus näha? Kas kinnist, endassetõmbunud, minevikku kapseldunud väikeriiki või avatud, materiaalselt hästi hakkama saavat, tulevikku vaatavat, edumeelset ning haritud läänelikke väärtusi kandvat ja maailmas hinnatud riiki?

Meie soov on julgelt ja otsustavalt vaadata tulevikku. Eesti tuleviku tee on parempoolne tee.

Kristjan Vanaselja

Parempoolsete esimees kristjan.vanaselja@parempoolsed.ee
+372 526 7371

Birgit Remiküll

Parempoolsete aseesimees birgit.remikyll@parempoolsed.ee

Mihkel Kübar

Parempoolsete aseesimees mihkel.kubar@parempoolsed.ee
+372 517 8169

Joakim Helenius

Juhatuse liige
joakim.helenius@parempoolsed.ee

Tõnis Kons

Juhatuse liige
tonis.kons@parempoolsed.ee
+372 501 5640

Kaido Kukk

Juhatuse liige
kaido.kukk@parempoolsed.ee
+372 5804 6430

Andero Laur

Juhatuse liige
andero.laur@parempoolsed.ee

Indrek Luberg

Juhatuse liige
indrek.luberg@parempoolsed.ee
+372 506 4366

Sigrid Nuutre

Juhatuse liige
sigrid.nuutre@parempoolsed.ee

Aleksander Oksmann

Juhatuse liige
aleksander.oksmann@parempoolsed.ee
+372 526 1695

Priit Värk

Juhatuse liige
priit.vark@parempoolsed.ee

Kui soovite toetada liikmeühendust Parempoolsed, siis saab seda teha ka annetuse kaudu:

  • SAAJA: Isamaa erakond
  • KONTO: EE177700771005191007 (BIC/SWIFT: LHVBEE22 Panga kood: 689)
  • SELGITUSSE: ANNETUS Parempoolsed, oma isikukood

Annetusi saavad teha ainult füüsilised isikud. Lisainfot saab meie erakonna kontorist telefonil 6 240 403 või info@isamaa.ee