Eestseisus

Esimees

Helir-Valdor Seeder
Riigikogu liige
helir-valdor.seeder@riigikogu.ee

Eestseisusesse kuuluvad Suurkogu poolt valitud erakonna esimees ja valitud liikmed. Eestseisuse volitused kestavad kuni kaks aastat.

Eestseisusele saad kirjutada: eestseisus@isamaa.ee


Liikmed

Tõnis Lukas
Erakonna aseesimees
Tartu piirkonna aseesimees
tonis.lukas@isamaa.ee

Urmas Reinsalu
Erakonna aseesimees
Riigikogu liige
urmas.reinsalu@riigikogu.ee

Riina Solman
Erakonna aseesimees
Naiskogu IREN esimees
riina.solman@gmail.com

Priit Sibul
Riigikogu liige
priit.sibul@riigikogu.ee


Tarmo Kruusimäe
Riigikogu liige
tarmo.kruusimae@riigikogu.ee

Sven Sester
Riigikogu liige
sven.sester@riigikogu.ee

Viktoria Ladõnskaja-Kubits
Riigikogu liige
viktoria.ladonsakaja-kubits@riigikogu.ee

Heiki Hepner
Riigikogu liige
heiki.hepner@riigikogu.ee


Harri Juhani Aaltonen
Viljandi linnavolikogu liige
harri.aaltonen@hansacandle.com

Marja-Liisa Veiser
Lüganuse vallavanem
marja-liisa.veiser@isamaa.ee

Aivar Kokk
Riigikogu liige
aivar.kokk@riigikogu.ee

Juhani Jaeger
Perede Ühenduse juhatuse liige
juhani.jaeger@isamaa.ee


Andres Metsoja
Riigikogu liige
andres.metsoja@riigikogu.ee

Helen Hääl
Perede Ühenduse esimees
helen.haal@concordia.ee

Mart Maastik
Saaremaa piirkonna esimees
mart.maastik@gmail.com

Kaspar Kokk
Tartu piirkonna esimees
kaspar.kokk@transcom.ee