Avalda oma arvamust ja võida auhindu.

HETKEL KÄIMASOLEV ARUTELU

Pärnumaa

Aktiivne

Teeme Via Baltica kiirendatud korras korda

Majandus on üks julgeoleku alustest. Teame, et sanktsioonid Venemaa vastu muudavad majandusstruktuuri ja transiiti oluliselt terves Põhja-Euroopas. Võttes arvesse, et Vene transiiti tulevikus kasutada ei ole võimalik, muutub Via Baltica maanteekoridori arendamine üha aktuaalsemaks.

Kas toetad Isamaa ettepanekut teha Via Baltica korda kiirendatud korras?

Andres Metsoja küsimus Via Baltica kohta Riigikogus

MIDA ARVAD SINA?

Sinu arvamus loeb. Vasta küsimustele ja osale auhindade loosimisel!

Kas toetad Via Baltica ümberehitamist neljarealiseks rahvusvaheliseks maanteeks järgmise viie aastaga?

  1. Kas toetad Isamaa ettepanekut teha Via Baltica korda kiirendatud korras?  Kontaktandmed

  Elukoht

  LÕPPENUD ARUTELUD

  Kaitseme koduomanikke

  Isamaa usub, et koduomanikke ei tohi karistada, vaid eraomandit tuleb kaitsta ja väärtustada. Seetõttu seisame vastu aktsiiside ja maamaksu hüppelisele tõusule.

  Vabastame koduomanikud teoorjusest

  Isamaa leiab, et omavalitsustele kuuluvate kõnniteede korrashoid on kohalike omavalitsuste kohustus, mida ei saa teoorjuse kujul veeretada koduomanike kaela. Koduomanikud tuleb vabastada omavalitsustele kuuluvate kõnniteede koristamise kohustusest.

  Tallinn on merelinn

  Isamaa usub, et peame taastama ajaloolised sidemed linna ja mere vahel nii, nagu seda on teinud Helsingi, Stockholm, Kopenhaagen ja teised Euroopa mereriikide pealinnad.

  Kaitseme kommunismiohvrite mälestuspaika

  Isamaa usub, et riik peab selgelt välja ütlema, et toetab represseeritute ühenduste, kohaliku kogukonna ja memoriaali arhitektide seisukohta, mille kohaselt ei saa rajada jalgpallihalli kohta, mis on mõeldud kommunismikuritegude ohvrite mälestamiseks.