173

Merike Käver

Keila linn
Merike Käver 173

Olen sündinud 1972. aastal Tallinnas, kuid Keilas elan alates 1982. aastast. Keskhariduse olen omandanud Keilas ja bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis majanduse erialal. Peres on kolm täiskasvanud poega. 

Aastatel 2013–2017 olin Keila Linnavolikogu liige ja volikogu töö pole mulle võõras.

Olen erakond Isamaa liige alates aastast 2009. Kuulun ka Isamaa Harjumaa piirkonna juhatusse  ning olen Naiskogu IREN liige. Mul on olnud au kuuluda ka lasteaed ”Miki” hoolekogusse ja Keila Kooli nõukotta.

Minu põhitegevus on kinnisvaraga seonduv, olen kahe väikeettevõtte omanik ja tegevjuht ning iseendale tööandja. Lisaks juhin juba aastaid 75 korteriga korteriühistut Keilas. Armastan väga tantsida ja sportida, reisida, suhelda inimestega, arutleda erinevate teemade üle ja veeta aega koos oma perega.

Pean lugu oma kaunist kodulinnast Keilast ja minu suurimaks sooviks on, et me väärtustaksime ja kuulaksime rohkem linnakodanikke, panustaksime rohkem Lõuna-Keila arengusse, teeksime koostööd erinevate huvi- ja vanusegruppidega ning naaber omavalitsustega! 

Minu moto on: suhtle, kuula, aita, ole avatud ja tee koostööd!

Kõigil peab olema hea ja turvaline Keilas elada, samuti liigelda – nii jalgsi, jalgrattaga kui ka autoga, nii lastel, noortel kui ka eakatel. 

Südamel on palju probleeme, mis linnas muutmist vajavad, kuid esimeseks nendest on mitmete linnajuhtide suhtumine oma linnaelanikesse, kus tihti kasutatakse suhtlemisel teerulli meetodit. Sellistel inimestel oleks aeg ametit vahetada! 

Tee oma valik, tee tark valik, vali uued inimesed linna asjades kaasa rääkima ja otsustama!

VALIMISTE INFO

Valimispäev on 17. oktoobril, hääletamine toimub kell 9.00 – 20.00.

15. – 16. oktoobril toimub eelhääletamine. Eelhääletamine toimub kõigis valimisjaoskondades kell 12.00 – 20.00. Toimub ka kodus hääletamine.

11. – 16. oktoobril toimub elektrooniline hääletamine. Hääletamine algab 11. oktoobril kell 9.00 ja kestab ööpäevaringselt kuni 16. oktoobril kell 20.00.

11. – 14. oktoobril toimub eelhääletamine vähemalt ühes igas vallas ja linnas määratud jaoskonnas. Toimub ka väljaspool elukohajärgset valimisringkonda hääletamine. Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

Täpsem kuupäevade info siin.

 

Isamaa KOV reglement 2021