179

Sirje Kersna - Laht

Keila linn
Sirje Kersna-Laht 179

Terve oma teadliku elu olen elanud Harjumaal. Aastast 1968 elan Keilas. Kooliteed alustasin  1956 väikeses Kajamaa Algkoolis Saku vallas. Keskhariduse omandasin Harju Kaugõppe Keskkoolis Keilas. Mul on rakenduslik kõrgharidus, elukutselt arhivaar. Olen tegelenud rehabiliteeritute nimekirjade koostamise ja rehabiliteeritute materjalide süstematiseerimise, korrastamise ja 17 tuhande säilitusühiku üleandmisega Rahvusarhiivile alaliseks säilitamiseks. Jäin äsja pensionile, kuid osalen mitmetes seltsides ja ühingutes, nt Eesti Genealoogia Selts, Arhivaaride Kutseühing jne.   Minule on omane elukestev õpe. Alustan septembrikuust uue täiendusõppe kursusega.

Mul on kaks täiskasvanud poega ja kaks lapselast. 

Keilas võib mind kohata enamasti jalgrattaga ringi liikumas. Keilas on minu lemmikkohaks Keila Jõepark, kus aitasin ka istutada ühe tammekese, mis on nüüdseks sirgunud juba päris suureks puuks. Mul on rõõm tõdeda, et Jõepark on nüüdseks hoopis teise ilme saanud. Pean  jalgratast  üle raudtee linnakodaniku parimaks ja kiiremaks liiklusvahendiks. Talvel võib mind sageli näha Keila suusaradadel, Leino mägedel või Jõepargis ja Ohtu rabas suusatamas. Liigun Keilas palju ringi jalgsi, jalgrattaga ja mõnikord ka autoga. Tunnen alati piinlikkust kodulinna auklike ja remontimata tänavate pärast.                                                                                         

Minu valimise korral  ma tahan seista selle eest, et ressurssi ehk rahalisi vahendeid jätkuks kõigile võrdselt, ka Lõuna-Keila elanike elamistingimuste parandamiseks.

Luban seista selle eest, et nii Lõuna-Keilas kui  ka kogu linnas saab korda sadeveetorustik. 

Koduomanikud vabaks teoorjusest, et koduomanikud ei peaks muretsema kõnniteede korrashoiu eest ei suvel ega talvel. Ja ka Lõuna- Keilas oleks olemas linna prügikastid.

Linnaruumi tuleks teha jalgrattateed ja kesklinna rajada ka rattaparkla. 

Jaama juures oleva rattaparkla juurde tuleks kindlasti ehitada välikäimla.

VALIMISTE INFO

Valimispäev on 17. oktoobril, hääletamine toimub kell 9.00 – 20.00.

15. – 16. oktoobril toimub eelhääletamine. Eelhääletamine toimub kõigis valimisjaoskondades kell 12.00 – 20.00. Toimub ka kodus hääletamine.

11. – 16. oktoobril toimub elektrooniline hääletamine. Hääletamine algab 11. oktoobril kell 9.00 ja kestab ööpäevaringselt kuni 16. oktoobril kell 20.00.

11. – 14. oktoobril toimub eelhääletamine vähemalt ühes igas vallas ja linnas määratud jaoskonnas. Toimub ka väljaspool elukohajärgset valimisringkonda hääletamine. Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

Täpsem kuupäevade info siin.

 

Isamaa KOV reglement 2021