209

Darvy Kõdar

Viimsi vald
darvykodar_viimsi

Darvy Kõdar  on  Leppneeme külavanem ja suure kogemustepagasiga politseinik. Tema südamelähedasemad teemad on liikluskorraldus ja turvalisus. Praegu vastutab ta Põhja prefektuuri kriminaalpolitseis abipolitseinike juhendamise eest, ent enne seda sõitis pikki aastaid mööda Tallinna ja Harjumaa teid ning hoolitses liiklejate harimise ja turvalisuse tagamise eest. Darvy on Leppneemes üles kasvanud ning elab seal oma perega tänaseni. 

Darvy Kõdar: Pean oluliseks, et Viimsis ehitustegevust arendades arvestataks, et inimeste hulga kasvades muutub   tihedamaks liiklus, suurenevad ummikud ning liikluse ja turvalisuse küsimused tulevad senisest enam päevakorda. Uusarendusi ei mahu Viimsisse lõputult ilma praeguste elanike elukvaliteeti halvendamata. Samuti leian, et iga uus arendus- või ehitusprojekt  – olgu selleks park, elamu või muu rajatis – peab arvestama turvalisusega. Politsei ja kiirabi peavad pääsema vajadusel igale poole kiiresti ligi. Konkreetsetest projektidest tahan hea seista Leppneeme ja Tammneeme vahelise tee turvalisemaks muutmise eest, kus praegu ei ole kõnni- ega rattateid ning liiklemine pole turvaline.

VALIMISTE INFO

Valimispäev on 17. oktoobril, hääletamine toimub kell 9.00 – 20.00.

15. – 16. oktoobril toimub eelhääletamine. Eelhääletamine toimub kõigis valimisjaoskondades kell 12.00 – 20.00. Toimub ka kodus hääletamine.

11. – 16. oktoobril toimub elektrooniline hääletamine. Hääletamine algab 11. oktoobril kell 9.00 ja kestab ööpäevaringselt kuni 16. oktoobril kell 20.00.

11. – 14. oktoobril toimub eelhääletamine vähemalt ühes igas vallas ja linnas määratud jaoskonnas. Toimub ka väljaspool elukohajärgset valimisringkonda hääletamine. Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

Täpsem kuupäevade info siin.

 

Isamaa KOV reglement 2021