214

Endel lepik

Viimsi vald
endellepik_viimsi

Endel Lepik on kogenud poliitik, kes on pidanud nii vallavanema kui ka abivallavanema ametit ning olnud nelja koosseisu volikogu liige. Endel on Viimsi patrioot, kes peab oma südameasjaks saarte ja sadamate arengut. Tema töövõitude hulka kuuluvad Naissaare sadama renoveerimine, Leppneeme ja Kelnase sadama renoveerimine, Naissaare raudtee käimas hoidmine, samuti Randvere ning Pärnamäe kergliiklusteed. Endel on hariduselt treener-õpetaja ja kutseline koolijuht, ta on haridusvaldkonnas töötanud 12 aastat. Tal on kolm täiskasvanud last ja neli lapselast. 

Endel Lepik: Viimsi ees seisab lähiajal mitmeid probleeme, mis vajavad lahendamist – olulisim neist  on varustuskindlus veega, samuti mitmed tee-ehitused, mis meie elanikke otseselt mõjutavad. Usun, et suudan nende lahendamisse tõhusalt panustada. Leian, et valla raha kulutamine peab olema tõhus. Kui suudame vältida n.ö lennukilt raha külvamist, saame kulutada rohkem üldise heaolu ning  saame enam aidata neid, kes tegelikult abi vajavad.

VALIMISTE INFO

Valimispäev on 17. oktoobril, hääletamine toimub kell 9.00 – 20.00.

15. – 16. oktoobril toimub eelhääletamine. Eelhääletamine toimub kõigis valimisjaoskondades kell 12.00 – 20.00. Toimub ka kodus hääletamine.

11. – 16. oktoobril toimub elektrooniline hääletamine. Hääletamine algab 11. oktoobril kell 9.00 ja kestab ööpäevaringselt kuni 16. oktoobril kell 20.00.

11. – 14. oktoobril toimub eelhääletamine vähemalt ühes igas vallas ja linnas määratud jaoskonnas. Toimub ka väljaspool elukohajärgset valimisringkonda hääletamine. Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

Täpsem kuupäevade info siin.

 

Isamaa KOV reglement 2021