204

Jan Trei

Viimsi vald
jantrei_viimsi

Jan Trei töötab Eesti Linnade ja Valdade Liidus asedirektorina, ta on juhtinud Viimsi ja Saue valda ning olnud siseministri ja justiitsministri nõunik. Ta on hariduselt jurist ning täiendab end Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistriõppes strateegilise juhtimise programmi raames.

Jan Trei: Isamaa Viimsi soovib seista tasakaalustatud valla arengu eest, kus on tagatud kvaliteetne ja kõigile valla lastele kättesaadav haridus ning parimad spordi ja terviseedendamise võimalused kõigile viimsilastele. Lubame järgmise nelja aasta jooksul valmis ehitada Pärnamäe koolimaja ja lasteaia koos kaasaegsete sportimisvõimalustega, samuti panustame Viimsi riigigümnaasiumi õppekohtade juurdeloomisesse koostöös riigiga. Iga laps peab saama koolis ja huviringides käia Viimsis.

VALIMISTE INFO

Valimispäev on 17. oktoobril, hääletamine toimub kell 9.00 – 20.00.

15. – 16. oktoobril toimub eelhääletamine. Eelhääletamine toimub kõigis valimisjaoskondades kell 12.00 – 20.00. Toimub ka kodus hääletamine.

11. – 16. oktoobril toimub elektrooniline hääletamine. Hääletamine algab 11. oktoobril kell 9.00 ja kestab ööpäevaringselt kuni 16. oktoobril kell 20.00.

11. – 14. oktoobril toimub eelhääletamine vähemalt ühes igas vallas ja linnas määratud jaoskonnas. Toimub ka väljaspool elukohajärgset valimisringkonda hääletamine. Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

Täpsem kuupäevade info siin.

 

Isamaa KOV reglement 2021