206

Priit Robas

Viimsi vald
priitrobas_viimsi

Priit Robas on kogu teadliku elu elanud Randveres  ning olnud viimased 10 aastat Randvere külavanem. Priit juhib oma perele kuuluvat logistikaettevõtet, ta on kolme poja isa. Vallavolikogu liikmena on ta panustanud maa- ja planeerimiskomisjoni tegemistesse ning on muu hulgas seisnud Randvere kooli ja viimastel aastatel selle juurdeehituse ehitamise eest. Lähiaastatel peab Priit oluliseks Viimsi poolsaare idakaldale hobisadama rajamist, mis avaks Randvere veelgi enam merele.

Priit Robas: Kogukond peab tundma, et teda on otsuste tegemisse kaasatud ning temaga arvestatakse. Vald peab toimima kui tõhus ettevõte, mille tegevus on selge ja arusaadav ning teenuste osutamine kiire ja tõhus. Kui elanikud tunnevad, et vald toetab ja kaasab neid, on nad ka ise valmis rohkem valla arengusse panustama.

VALIMISTE INFO

Valimispäev on 17. oktoobril, hääletamine toimub kell 9.00 – 20.00.

15. – 16. oktoobril toimub eelhääletamine. Eelhääletamine toimub kõigis valimisjaoskondades kell 12.00 – 20.00. Toimub ka kodus hääletamine.

11. – 16. oktoobril toimub elektrooniline hääletamine. Hääletamine algab 11. oktoobril kell 9.00 ja kestab ööpäevaringselt kuni 16. oktoobril kell 20.00.

11. – 14. oktoobril toimub eelhääletamine vähemalt ühes igas vallas ja linnas määratud jaoskonnas. Toimub ka väljaspool elukohajärgset valimisringkonda hääletamine. Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

Täpsem kuupäevade info siin.

 

Isamaa KOV reglement 2021