212

Raido Oras

Viimsi vald
raidooras_viimsi

Raido Oras on Põhjamaade suurima elektroonikajäätmeid suunava firma operatiivjuht. Lisaks ettevõtte juhtimisele on Raido olnud 10 aastat Viimsi Vabakoguduse vaimulik ning on täna Mähe koguduse teine vaimulik.  See töö on andnud hea kontakti erinevate inimestega – nii abivajajatega kui ka abi pakkujatega. Inimeste aitamisega on Raido tegelenud pea kogu elu – ta on aidanud käivitada supikööke Viimsis ja Tallinnas ning viinud kokku puudust kannatavad inimesed võimalike toetajatega. Raido peres on kolm last, neist vanim  – kasulaps  – on Raidost teinud juba vanaisa. Raido hobiks on mootorrattasõit ja matkamine. Ka kasulaps tuli Raido perre tänu motoharrastusele ja sõpradele, kellega koos toetati Jõgeva lastekodu.  

Raido Oras: Viimsi inimesed hoolivad oma vallast ja oma naabritest – puuduses inimesed ei jää Viimsis kindlasti üksi, samuti võime rõõmsad olla turvalise ümbruse üle. Viimsi vallavõim saab oma tegusatele elanikele olla senisest palju parem koostööpartner ja abimees, kes aitab nõu ja jõuga ning toetab elanike püüdlusi.  

VALIMISTE INFO

Valimispäev on 17. oktoobril, hääletamine toimub kell 9.00 – 20.00.

15. – 16. oktoobril toimub eelhääletamine. Eelhääletamine toimub kõigis valimisjaoskondades kell 12.00 – 20.00. Toimub ka kodus hääletamine.

11. – 16. oktoobril toimub elektrooniline hääletamine. Hääletamine algab 11. oktoobril kell 9.00 ja kestab ööpäevaringselt kuni 16. oktoobril kell 20.00.

11. – 14. oktoobril toimub eelhääletamine vähemalt ühes igas vallas ja linnas määratud jaoskonnas. Toimub ka väljaspool elukohajärgset valimisringkonda hääletamine. Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

Täpsem kuupäevade info siin.

 

Isamaa KOV reglement 2021